Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Slotvibe

Log ind på Slotvibe | Få sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Slotvibe Welcome Bonus

# Velkommen til Slotvibe – Din sikre spilleportal Når du logger ind på Slotvibe, får du adgang til en platform, der er designet med fokus på dine behov som spiller. Slotvibe tilbyder en brugeroplevelse, hvor navigation er intuitiv, og dine præferencer er centrale. Du kan uforskrydelig skifte mellem forskellige spilletyper uden komplekse menuer eller unødvendige klik. Platformen viser tydeligt, hvilke spil der er tilgængelige på dit valgte tidspunkt, og systemet opdateres kontinuerligt med nye titler. Når du aktiverer din DA Bonus, ser du præcis, hvad den dækker, uden skjult småtekst eller misforståelser. Slotvibe prioriterer transparens i al kommunikation så du altid ved, hvad du har at arbejde med. Accounten er beskyttet med 2FA og SSL-kryptering, hvilket betyder, at dine personlige data forbliver sikre under hver session. Med Slotvibe oplever du et miljø, hvor spillevariation mødes med tillidsvækst – netop det, som moderne spillere efterspørger.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Slotvibe welcome bonus?

Slotvibe offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Slotvibe
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Slotvibe

Beyond the welcome bonus, Slotvibe offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkomstbonus - Første Indbetaling100% op til 2.000 kr35x bonus100 kr30 dage
Anden Indbetaling Bonus50% op til 1.500 kr40x bonus100 kr30 dage
Tredje Indbetaling Bonus25% op til 1.000 kr45x bonus100 kr30 dage
Gratis Spins - Fredag50 gratis spins25x gevinster50 kr7 dage
Loyalitets Cashback10% cashbackIngen omsætningskrav200 krLøbende
Weekend Booster75% op til 1.500 kr30x bonus75 kr3 dage

How to Claim

Claiming your Slotvibe welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Slotvibe or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Slotvibe may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvordan aktiverer jeg velkomstbonussen på 100 kr hos Slotvibe?+
For at aktivere velkomstbonussen på 100 kr hos Slotvibe skal du først oprette en konto og bekræfte din email. Derefter skal du foretage dit første indskud på minimum 50 kr. Bonussen bliver automatisk krediteret til din bonuskonto. Husk at læse betingelserne for omsætning før du starter med at spille.
Er Slotvibe's daglige reload-bonus på 50 kr sikker at bruge?+
Ja, Slotvibe's daglige reload-bonus på 50 kr er fuldstændig sikker. Casinoet bruger SSL-kryptering og har officiel licensering. Bonussen krediteres direkte til din konto efter indskud. Du kan trygt accepetre og spille med denne bonus uden at bekymre dig om sikkerhed eller svindel.
Hvad er omsætningskravet for Slotvibe's 250 kr VIP-bonus?+
Slotvibe's 250 kr VIP-bonus kræver en omsætning på 35 gange bonusbeløbet, hvilket betyder 8.750 kr i total omsætning. Dette skal gennemføres inden for 30 dage fra aktivering. Slot-spil tæller 100 procent mod omsætningskravet, mens bordspil kun tæller 10 procent.
Kan jeg kombinere cashback-tilbuddet på 20 procent med Slotvibe's ugeliges turneringer?+
Ja, du kan kombinere Slotvibe's cashback-tilbud på 20 procent med deres ugentlige turneringer. Cashbacken beregnes baseret på dine tab fra den seneste uge, og turneringsvindinger tæller separat. Du skal være aktiv medlem for at kvalificere dig til begge bonustyper samtidigt.
Hvad er processen for at hæve gevinster fra Slotvibe's free spin-bonus?+
For at hæve gevinster fra Slotvibe's free spin-bonus skal du først gennemføre omsætningskravet på 25 gange. Herefter kan du anmode om udbetaling via dit kontoafsnit. Minimumsudbetalingen er 100 kr, og maksimum er 5.000 kr per uge. Behandlingen tager typisk 1-3 arbejdsdage.
Hvordan sammenligner Slotvibe's 100 kr velkomstbonus sig med andre danske casinoer?+
Slotvibe's 100 kr velkomstbonus er konkurrencedygtig med et lavt omsætningskrav på 20 gange. Mange danske casinoer tilbyder højere bonusser, men med strengere vilkår. Slotvibe kompenserer med daglige reload-bonusser og ugentlige turneringer, hvilket gør det samlede tilbud attraktivt for langsigtede spillere.